İLETİŞİM DETAYLARI

ADRES: Tevfik Fikret Cad. No:11 Şirinevler / İstanbul

                 (Şirinevler Carrefour Dereyol Başlangıcı)


TEL:       +90 212 452 25 05

                +90 544 341 34 36

                
E-MAİL:  info@nikahsekerleri.gen.tr


 
YOL TARİFİ:

Kadıköy İstikametinden Araçla
E-5 üzerinden gelirken Bahçelievler Metroport – Medicak Park Hastenesi’nin yanından yanyola giriniz. İleride Carrefour’u ve alt geçidi geçer geçmez ilk sağdan giriş yapınız. 30 mt ilerleyip aracınızı uygun bir yere park ediniz. Sol taraftayız.

Avcılar İstikametinden Araçla
E-5 üzerinden gelirken Şirinevler Köprüsü’nü (Metro ve Metrobüs Durağını) geçince yan yola giriş yaparak ilk sağdan Şirinevler-Bahçelievler kavşağına giriş yapınız. Viyadüğe çıkış yapmış olacaksınız.
İleride Carrefour’un tam karşından ilk soldan giriş yaparak ilerleyiniz.
İlk sokaktan sola giriniz. E-5 istikametine doğru ilerleyerek ilk sağdan yani tekrar viyadüğe girmeden dönünüz. E-5 parelel olarak ilerleyerek yol bitiminde sağa dönerek 30 mt ileleyip aracınızı park ediniz.
Sol taraftaki en sonuncu bina.

(Mevkiyi daha iyi anlayabilmek için lütfen tersi istikametinden tarifide okuyunuz)

Metro Yada Metrobüsle Geliyorsanız
Şirinevler durağında ininiz. Üst geçitten indikten sonra E-5’e paralel olarak 2-3 dakika Bakırköy istikametine doğru yürüyünüz. İleride yol bitecek ve karşınıza bir alt geçit ve Gül Cafe çıkacaktır. Hemen solunuzda 2 şeritli bir ana yol bulunuyor. Bu yola sola dönüş yapınız. 30 mt ileride sol taraftaki en sonuncu bina.

Bahçelievler - Yayla İçinden Gelirken
Talatpaşa Bulvarın’dan Şirinevler istikametine ilerler iken Bahçelievler Sadi konak Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısından Fetih Caddesine yani ışıklardan sağa giriniz. Fetih Caddesinden Şirinevler’in içine ilerleyiniz. Karşınıza çıkan kavşaktan karşıya devam ediniz. İleride ışıklarda Etiler Ulus Büfe ve Hacı Sayid firmalarını göreceksiniz.
Sola dönüş yaparak Etiler Ulus Büfe’nin yanından E-5 istikametine ilerleyiniz.
İlerideki kavşaktan sola, sonra hemen sağa dönerek ilk binanın önüne aracınızı park edebilirsiniz

Bağcılar’dan Araçla Gelirken
Bağcılar Tavukçu Deresi (Papas Köprünün olduğu Yol) yoluna giriş yapınız.
Şirinevler’e kadar bu yoldan ayrılmayınız.
Şirinevler’in içinde ışıklarda Etiler Ulus Büfe ve Hacı Sayid firmalarını göreceksiniz. Kaşıya devm ederek Etiler Ulus Büfe’nin yanından E-5 istikametine ilerleyiniz. İlerideki kavşaktan sola, sonra hemen sağa dönerek aracınızı ilk binanın önüne park edebilirsiniz..